Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
3 niedziela adwentu 11.12.2022r.

1. We wtorek 13 grudnia dzień modlitwy za ofiary stanu wojennego i za naszą Ojczyznę.

2. Od najbliższego piątku 16 grudnia po roratach będzie uroczysta nowenna do Dzieciątka Jezus.

3. W najbliższy 3 piątek przypada dzień wychwalania Bożego miłosierdzia, po mszy św. wieczornej będzie czas na adoracje do godziny 20, którą zakończymy błogosławieństwem i apelem jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy czcicieli Bożego Miłosierdzia.

4. W zakrystii możemy zapisać chorych których odwiedzimy z komunią 23 grudnia od godziny 9 nie dotyczy to chorych których odwiedzamy w I piątek miesiąca.

5. Do spowiedzi adwentowej możemy przystąpić codziennie pół godziny przed mszą św natomiast w ostatnim tygodniu adwentu spowiedź św. będzie codziennie od g.16. we wtorek 20 grudnia przyjadą księża z dekanatu i będzie spowiedź od godziny 15.

6. Kancelaria parafialna będzie czynna jeszcze w tym tygodniu a w następnym tylko po mszy sw. wieczornej z uwagi na spowiedzi i przygotowania do świąt.

7. W ostatnia niedzielę do skarbonek dla Kościoła na Wschodzie złożono 1911 zł.
Bóg zapłać. Z uwagi na drożyznę i większe zakupy na święta w najbliższą 3 niedzielę miesiąca nie będzie składki na inwestycje parafialne.

8. W zakrystii możemy nabyć kalendarze parafialne oraz świece Caritas, pozostały tylko małe w cenie 8 zł. przed kościołem opłatki. W przyszłą niedzielę oaza będzie rozprowadzać pierniczki na święta a rada rodziców ze szkoły w Jareniówce sianko na stół świąteczny.

9. Po skończonej mszy św. możemy nabyć niedzielną prasę katolicką.

Refleksje

28 marzec 2023

  • Wywyższony
    Każdy, kto z wiarą spogląda na Krzyż, na Jego Miłość, ofiarę, jaką złożył za nas, nie może przejść obojętnie
  • Sprawiedliwy osąd?
    Tylko Bóg zna przyczyny i powody naszych działań. I tylko On może osądzić sprawiedliwie.

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik