Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
4 niedziela adwentu 18.12.2022r.


1. W najbliższą sobotę kończy się adwent. Codziennie roraty o godzinie 6 a po nich nowenna do Dzieciątka Jezus.

2. W sobote 24 grudnia wigilia świat Bożego Narodzenia. Z uwagi na spotkania rodzinne nie będzie mszy św. wieczornej. Święta Bożego Narodzenia we wspólnocie parafialnej rozpoczniemy mszą św. pasterką o północy. Taca z pasterki będzie przeznaczona będzie na Dom Samotnej Matki w Rzeszowie.

3. W tym tygodniu spowiadamy codziennie od g.16, sprawy kancelaryjne załatwiamy po mszy św. wieczornej. We wtorek 20 grudnia spowiedź z pomocą księży z dekanatu będzie od godziny 15 do 18. Serdecznie zapraszamy. W piątek 23 grudnia od godziny 9 odwiedzimy chorych z komunią św. na święta. Chorych zapisujemy w zakrystii.

4. W ostatnich dniach rozdaliśmy 41 paczek żywnościowych dla parafian potrzebujących pomocy. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom oraz parafialnemu kołu Caritas za przygotowanie i rozdanie paczek. Bóg zapłać.

5. Po mszy św. możemy nabyć w zakrystii świece Caritas oraz parafialne kalendarze natomiast przed kościołem opłatki. Oaza rozprowadza pierniczki świąteczne a przedstawiciele szkoły w Jareniówce sianko na stół świąteczny.

6. Pod chórem na stoliku znajduje się niedzielna prasa katolicka.

Refleksje

Źródła nie znaleziono

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik