Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
5 niedziela zwykła 6.02. 2022r.

1. W piątek 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. Z uwagi na trwającą pandemię nie będziemy organizować specjalnej mszy św. dla ludzi chorych i starszych. Msza św. z wystawieniem i błogosławieństwem lourdzkim będzie wieczorem o godzinie 17.

2. Za miesiąc od środy popielcowej do soboty przed I niedzielą postu będzie renowacja misji św. czyli odnowienie misji, które były w czerwcu przed jubileuszem naszej parafii. Spotkania poprowadzą ci sami OO Redemptoryści. Dokładny program będzie przygotowany dla każdej rodziny. Już dziś pamiętajmy o modlitwie w intencji misji św.

3. W tym roku po raz kolejny z uwagi na pandemię nie było wizyty kolędowej.
Dziękujemy tym rodzinom, które zaprosiły nas aby poświęcić mieszkanie i spotkać się z rodzina.
Dziękujemy również za ofiary kolędowe składane w domu czy na tace jako wyraz łączności i solidarności z parafią i księżmi. Bóg zapłać.

4. Pod chórem znajduje się prasa katolicka.

5. W styczniu z naszej parafii do wieczności odeszli:
✞ Stefania Hudyma,
✞ Władysława Gajda,
✞ Antoni Drożdż.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Refleksje

07 lipiec 2022

  • Boże wskazówki
    Klucz do sukcesu: „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie”.
  • Boży zamysł
    W sytuacjach kryzysowych warto spojrzeć poza kategorie socjologiczne i zapytać, jaki jest Boży zamysł wobec świata.

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik