2 niedziela adwentu 9.12.2018r.

1. Dziś po każdej mszy św. kwesta na Kościół na Wschodzie.

2. We czwartek 13 grudnia dzień modlitw w intencji ofiar stanu wojennego.

3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus, którą wprowadził przed laty nasz pierwszy organista p. Marek Drwal. W niedziele po mszy św. o godzinie 8 a w tygodniu po roratach o godzinie 6.

4. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie 20 grudnia we czwartek natomiast 19 grudnia we środę od godziny 9 odwiedzimy chorych po domach, których możemy zapisywać po każdej mszy św. w zakrystii.

5. Od dziś po każdej mszy św. w zakrystii możemy nabyć nasze parafialne kalendarze bogato ilustrowane w cenie 10 zł. Zachęcamy do kupienia dla siebie i dla rodziny. W zakrystii można nabyć świece Caritas małe w cenie 5 zł, duże w cenie 12 zł, a przed kościołem przedstawiciele Rady Parafialnej rozprowadzają opłatki. W przyszłą niedzielę harcerze będą rozprowadzać swoje kalendarze wolne datki zasila ich fundusz wakacyjny. Również nasza oaza będzie rozprowadzać pierniki na choinkę, wolne datki będą ich funduszem na wspólne wyjazdy.

6. Z uwagi n większe wydatki związane z przygotowaniem do świąt w budżetach domowych w przyszłą niedzielę nie będzie składki na rzecz inwestycji parafialnych.

7. Po skończonej mszy św. możemy nabyć niedzielna prasę katolicka.

Refleksje

12 grudzień 2018

  • Przyjdźcie do mnie
    Miłość polega na relacji. Dąży do niej, tęskni za nią.
  • Pan Bóg
    Być jak Bóg, to darzyć szczerą miłością każdego człowieka. Nieustannie szukać tych, co pobłądzili.

Ościenne parafie

Pogoda Jasło 2-dniowa

Pogoda dla Jasła

Szukaj na stronie

© 2018 Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle dekanat Jasło Wschód - diecezja Rzeszowska.