Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
6 niedziela zwykła 12.02.2023r.

1. Dziś po każdej mszy św. trwa zbiórka Caritas do puszek jako pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.

2. We wtorek uroczyste wspomnienie św. Cyryla i Metodego patronów Europy.

3. W tym tygodniu przypada 3 piątek miesiąca dzień wychwalana Bożego Miłosierdzia. Po mszy św. wieczornej będzie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz czas na prywatną adorację do g.20, którą zakończymy błogosławieństwem i apelem jasnogórskim. Zapraszamy czcicieli Bożego Miłosierdzia.

4. Już za półtora tygodnia rozpoczyna się czas Wielkiego Postu. W naszej parafii również od Popielca rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Już dziś zachęcamy do skorzystania z tych dorocznych dni skupienia. Będą spotkania dla młodzieży, dla rodziców i będzie droga krzyżowa dla wszystkich po naszej parafii.

5. Przedszkole miejskie nr. 9 z oddziałami integracyjnymi w Jaśle informuje że trwa rekrutacja do tego przedszkola dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 roku życia. Dokładne informacje dla zainteresowanych znajdują się na tablicy ogłoszeń.

6. Po mszy św. jest do nabycia niedzielna prasa katolicka.

Refleksje

28 marzec 2023

  • Wywyższony
    Każdy, kto z wiarą spogląda na Krzyż, na Jego Miłość, ofiarę, jaką złożył za nas, nie może przejść obojętnie
  • Sprawiedliwy osąd?
    Tylko Bóg zna przyczyny i powody naszych działań. I tylko On może osądzić sprawiedliwie.

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik