Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
Niedziela Chrztu Pańskiego
11 niedziela zwykła 13.06.2021r.


1. Dziś przypada uroczyste wspomnienie św. Antoniego patrona naszego miasta. Odpust u OO Franciszkanów. Dziś po każdej mszy św. kwesta do puszek na remont Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie Przybyszówce.

2. W najbliższy 3 piątek miesiąca dzień wychwalania Bożego Miłosierdzia. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i czas na prywatna adorację do g.21, którą zakończymy błogosławieństwem i apelem jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy.

3. W sobotę 19 czerwca o g.18 rozpoczynamy długo oczekiwane misje św. w naszej parafii. W ostatnich dniach dotarły do naszych domów foldery z programem misji, gdyby ktoś jeszcze nie miał znajdują się do wzięcia na stoliku pod chórem. Skorzystajmy z tego ważnego czasu w parafii aby po pandemii wzmocnić i ożywić swoją wiarę. Od najbliższej niedzieli przestaje obowiązywać dyspensa ks. Biskupa zezwalająca na uczestniczenie we mszy św. przez radio, telewizję czy internet, pozostaje obowiązek zakładania maseczek w kościele.

4. Męski marsz modlitwy i pokuty organizowany przez OO Franciszkanów wyruszy po raz kolejny z Jasła do Dębowca w najbliższą sobotę. Bliższe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.

5. Jubileusz 25 lecia parafii będziemy przeżywać 27 czerwca natomiast 2 tygodnie później w sobotę 10 lipca organizujemy pielgrzymkę dziękczynna do Częstochowy a w drodze powrotnej odwiedzimy sanktuarium Matki Bożej w Leśniowie. Wyjazd planujemy o g.1 w nocy z piątku na sobotę a powrót ok. g. 20 wieczorem w sobotę. Koszt pielgrzymki 60 zł. zapisy chętnych przyjmujemy po każdej mszy św w zakrystii. Przy zapisie wpłacamy 20 zł pozostałą kwotę w autokarze.

6. Na stoliku pod chórem znajduje się niedzielna prasa katolicka.

Refleksje

16 styczeń 2022

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik