Chrystus zmartwychwstał ! Prawdziwie zmartwychwstał ! ALLELUJA !
18 niedziela zwykła 2.08.2020r.

1. W najbliższy czwartek 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego, jest to zarazem I czwartek miesiąca w którym polecamy powołanych z naszej parafii i modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

2. W I piątek miesiąca msze św. rano o g.7 i wieczorem o godzinie 8. spowiadamy rano przed mszą św. o godzinie 7 a po południu od godziny 16:30. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych w domach z komunią św.

3. W tym tygodniu 4 sierpnia wyrusza kolejna Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasna Górę. Niestety z powodu epidemii będziemy się łączyć tylko duchowo z kilkoma kapłanami którzy będą w drodze na Jasną Górę. Transmisje wraz z refleksją będzie przekazywać codziennie nasze diecezjalne radio VIA.

4. Dziękujemy parafianom z Brył za odnowienie i odmalowanie ławek przy dróżkach różańcowych, Bóg zapłać.

5. W związku ze wzrostem zakażonych koronawirusem przypominamy o noszeniu maseczek na mszę św.

6. Pod chórem znajduje się prasa katolicka.

7. W lipcu z naszej parafii do wieczności odeszli:
✞ Władysław Czajka
✞ Józef Lazar
✞ Stanisław Kamiński
wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Refleksje

23 maj 2022

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik