Aktualizacja: 24 grudnia 2017 - W najbliższym czasie nastąpi całkowita przebudowa strony, jest to spowodowane problemami technicznymi z działaniem strony, oraz częstymi aktualizacjami systemów serwerowych na których nasza strona jest zamieszczona które wymuszają przechodzenie na nowsze wersje szkieletu strony.

Wersje PHP oraz MySQL na których strona działała kilka lat przestają być wspierane i mogą zostać stopniowo wyłączane na serwerach co może powodować spore problemy z prawidłowym jej funkcjonowaniem, dlatego zostanie stopniowo przenoszona treść na najnowszy system obsługi, niesie to także udogodnienia np. specjalne formatowanie strony dla urządzeń mobilnych, oraz bardziej zaawansowane możliwości obsługi i edycji artykułów, strona będzie wysyłać informacje o dodaniu użytkownika, linki rejestracyjne oraz inne ważne powiadomienia.

Nastąpiło również przeniesienie strony na nowy serwer, co poprawi i przyśpieszy jej działanie i ułatwi wykonywanie i w razie problemów przywracanie kopii bazy danych całej treści osobą administrującym, a przede wszystkim posiadamy obecnie 100gb miejsca na dodatki do strony (do tej pory było 120mb) co w ogromnej mierze ułatwi dodawanie materiałów osadzanych w artykułach, nie będzie potrzeby umieszczać ich na zewnętrznych linkach w innych serwisach które po jakimś czasie wygasały.

W przypadku występowania problemów prosimy o cierpliwość, jeżeli problem nie ustąpi po dłuższym czasie proszę o zgłaszanie na adres administratora strony:

administratoremail iconjaslombcz.pl.


radio-icon100

Aktualizacja: 8 kwietnia 2016 - Został całkowicie przebudowany odtwarzacz radia VIA, obecnie można słuchać go w dodatkowym małym oknie "pop-up" a wcześniejszy odtwarzacz flash powodujący problemy został zastąpiony odtwarzaczem w HTML5 i obecnie działa sprawnie.
Zalecamy odsłuchiwanie poprzez kliknięcie na logo radia VIA i w nowym okienku otworzy się odtwarzacz bezpośrednio z rozgłośni, dzięki czemu będzie działał w oddzielnym oknie co umożliwi przeglądanie innych stron bez wyłączania radia.

Zachęcamy do słuchania naszej diecezjalnej rozgłośni, nie tylko na stronie lecz także na radioodbiornikach FM 94.10Mhz

Dodano moduł radiowy katolickiej rozgłośni RDN Małopolska, radio dostępnie również na falach FM 103.6Mhz


czytaZachęcamy również do rozmyślania w refleksji dnia (z lewej strony nad statystykami) oraz czytania liturgii dnia.

Dodany został także moduł z ewangelią na każdy dzień - z lewej pod sondą.
Przecież tak niewiele trzeba wysiłku aby poznawać krok po kroku słowo Boże.


 

Refleksje

  • Nasi
    Razem nie znaczy tak samo. Kościół od zawsze jest bogactwem darów...
  • Dobra modlitwa
    Nie jest prawdą, że dobra modlitwa ma zaspokajać nasze potrzeby duchowe.
  • Wychowawczyni
    Dojrzała i rozumna matka przygotowuje dziecko do samodzielnego życia.

Ościenne parafie

Radio VIA - Posłuchaj

Radio VIA
Posłuchaj klikając w symbol Play
Lub kliknij logo radia (nowe okienko)
Lub wybierz odtwarzacz:
 

Polecamy

Szukaj na stronie

© 2018 Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle dekanat Jasło Wschód - diecezja Rzeszowska.