Msza Prymicyjna - ks. Rafała Wrońskiego

Drukuj

Msza Św. PRYMICYJNA ks. Rafała Wrońskiego

InfoAktualizacja: dodatkowe kilka zdjęć z przystrajania miejsca zamieszkania księdza prymicjanta, oraz zdjęcia z udzielania święceń dziesięciu nowych kapłanów Diecezji Rzeszowskiej WSD w Rzeszowie.


 

Msza Św. PRYMICYJNA ks. Rafała Wrońskiego w parafii Matki Bożej Częstochowskiej.

 

   W dniu 14 maja 2016 r. z rąk ks. Biskupa Jana Wątroby w Rzeszowskiej Katedrze otrzymał święcenia kapłańskie ks. Rafał Wroński.

W dniu dzisiejszym tj. 22 maja 2016 r. w parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej odprawił swoją pierwszą mszę św. Prymicyjną.

Przebieg przejścia do kościoła, powitania, podziękowania, mszę świętą oraz błogosławieństwa prymicjanta ks. Rafała Wrońskiego przedstawia poniższa foto relacja Włodzimierza Rz. składająca się z 126 zdjęć.

Zdjęcia również można wyświetlić w dziale galerii.

(Zdjęcia po otwarciu okienka również wygodnie można przeglądać za pomocą strzałek ( w prawo/ w lewo)

poprzednie nastepne zdjecie
{boxplus href="http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/parafiambcz/albumid/6287615056271147217"}Msza Św. PRYMICYJNA ks. Rafała Wrońskiego{/boxplus}

Informację i foto relację przedstawił: Włodzimierz Rz.


Dodatkowe 7 zdjęć z przystrajania miejsca zamieszkania księdza prymicjanta przesłane przez pana St. Czajke:

{boxplus href="http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/parafiambcz/albumid/6288528416508543617"}Przystrajanie miejsca gdzie mieszkał ks. prymicjant - 21 maja 2016{/boxplus}


Oraz zdjęcia z przebiegu święceń kapłańskich w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, 14 maja, o godz. 10:00 w Katedrze Rzeszowskiej w której to odbyła się uroczysta Msza Święta z udzieleniem święceń w stopniu prezbiteriatu.

Ks. Biskup Jan Wątroba udzielił święceń dziesięciu nowym kapłanom Diecezji Rzeszowskiej.

Zdjęcie pamiątkowe z święceń kapłańskich które odbyły się w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, 14 maja, o godz. 10:00

Dodatkowa informacja na oficjalnej stronie WSD: http://www.wsd.rzeszow.pl/index.php/481-swiecenia-kaplanskie-nowi-kaplani-diecezji-rzeszowskiej