Chrystus zmartwychwstał ! Prawdziwie zmartwychwstał ! ALLELUJA !
Uroczystość Chrystusa Króla 21.11.2021r.
Chrystus Król

1. W ostatnich dniach ks. Biskup mianował naszego wikariusza ks. Mariusza Wawrzynka proboszczem w parafii Błażkowa. Ks. Mariusz mimo iż odchodzi z parafii do końca roku szkolnego będzie uczył naszą szkołę nr.12 i przygotowywał dzieci do I Komunii św. Już dziś dziękujemy ks. Mariuszowi za ponad czteroletnią posługę w naszej parafii, za kontakt z młodzieżą, prowadzenie oazy i duchowe wsparcie wielu parafian. W przyszłą niedzielę ks. Mariusz będzie na mszy sw. o g.11 a o g.12.15 poświęci i rozda medaliki i łańcuszki dzieciom z klasy III ze szkoły nr. 12 i ze szkoły w Jareniówce.

2. Jutro wspomnienie św. Cecylii patronki chórów kościelnych i naszego chóru AVE.

3. W sobotę kończy się rok liturgiczny,

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się nowy rok kościelny adwentem. Od przyszłej niedzieli przedstawiciele rady parafialnej przed kościołem będą rozprowadzać opłatki. Dobrowolne ofiary zasilą fundusz na ogrzewanie kościoła.

5. Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej 3 niedzieli miesiąca na nasze parafialne inwestycje oraz za ofiary do puszek na rzecz imigrantów z polsko białoruskiej granicy.

6. Pod chórem znajduje się niedzielna prasa katolicka.

Refleksje

25 maj 2022

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik