Drukuj
24 niedziela zwykła 12.09.2021r.

1. Po pandemicznej przerwie w niedziele będą msze św. dla dzieci o godzinie 12:15 zapraszamy od dzisiaj dzieci wraz z rodzicami zwłaszcza z klasy III jako przygotowanie do przyjęcia sakramentów spowiedzi i Komunii św.

2. We wtorek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. We czwartek rozpoczyna się doroczny odpust ku czci Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu.
We czwartek zapraszamy ludzi starszych i chorych na mszę św. o godzinie 10:30, na te uroczystości będzie podstawiony autokar przy kościele o godzinie 9.
W sobotę o godzinie 10:30 będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania z ks. Biskupem w Dębowcu, dojazd z rodzicami we własnym zakresie, natomiast na niedzielne centralne uroczystości przyszłą niedzielę będzie piesza pielgrzymka. Wyjście o godzinie 7:30 sprzed naszego kościoła. Dokładny program odpustu znajduje się na plakacie na tablicy ogłoszeń.

4. W najbliższy 3 piątek miesiąca nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, które zakończymy o godzinie 21 apelem jasnogórskim i błogosławieństwem.

5. W sobotę święto Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży.

6. W sobotę po pandemicznej przerwie przywracamy dyżur prawniczy w Domu Parafialnym w g. od 16 do 17.

7. W przyszłą niedzielę Jasielski Kllub Motocyklowy zaprasza motocyklistów na godzinę 12 na mszę św. pod pomnikiem Chrystusa Króla z poświęceniem motocykli.

8. W ostatnią niedzielę kwesta na pomoc dla Afganistanu wyniosła 2268 zł.

9. W ostatnim czasie została wydana książka pt. Jareniówka z Łęgorzem jako monografia tej miejscowości. Książkę można będzie nabyć w Domu Ludowym w Jareniówce w dniach 14 i 15 września w godz. Od 16 do 19, oraz w księgarni U Jacka. Jest to okazja aby każda rodzina nabyła książkę w której jest wiele faktów związanych z historią Jareniówki i wielu rodzin zamieszkujących tę miejscowość.

10. Po mszy św. pod chórem możemy nabyć niedzielna prasę katolicką.