Drukuj
3 niedziela adwentu 13.12.2020r.

1. Dziś dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
Dziś niedziela radości.
Te radość chcieliśmy Bogu wyśpiewać właśnie dzisiaj za 25 lat powstania naszej parafii.
Niestety pandemia zrobiła swoje i dlatego przeniesiemy tę uroczystość na ostatnią niedzielę czerwca w przyszłym roku.

2. Od jutra roraty wracają na godzinę 6 rano, natomiast od środy po roratach będzie nowenna do Dzieciątka Jezus, którą wprowadził pierwszy organista p. Marek Drwal.

3. Pragniemy poinformować, że z powodu pandemii nie będzie całodniowej spowiedzi adwentowej z pomocą księży z innych parafii natomiast będziemy spowiadać sami od czwartku rano przed roratami a po południu od godziny 16 do mszy św. o godzinie 17 a gdy będzie potrzeba to również bezpośrednio po mszy św.

4. W najbliższy 3 piątek miesiąca dzień wychwalania Bożego Miłosierdzia po mszy św. o godzinie 17 będzie nabożeństwo i czas na prywatna adorację do godziny 20, który zakończymy błogosławieństwem i apelem jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy czcicieli Bożego Miłosierdzia.

5. W sobotę odwiedzimy chorych z komunia św. po domach tych z I piątku i zapisanych w zakrystii od godziny 9 rano.

6. W ostatnia niedzielę w ramach kwesty Kościół na Wschodzie zebraliśmy 1371 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

7. Dziękujemy za napełnione darami torby miłosierdzia które zostaną w najbliższych dniach rozprowadzone dla potrzebujących. Bóg zapłać.

8. Przed kościołem możemy nabyć opłatki oraz świece Caritas małe w cenie 5 zł, pod chórem są kalendarze po 10 zł, prasa katolicka oraz albumy 25 lecia parafii do nabycia w zakrystii.