Adwent - 2020
Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
Rok duszpasterski 2019 / 2021
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2020r.

Chrystus Król Wszechświata

1. Dzisiejsza Uroczystość Chrystusa Króla to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.

2. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny adwentem

3. Pragniemy przypomnieć że nie będzie w tym adwencie misji św, które planowaliśmy w drugim tygodniu adwentu, nie będzie również uroczystego jubileuszu 25 lecia 13 grudnia. Misje św. i jubileusz przeniesiemy na przyszły rok.

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary z ostatniej 3 niedzieli. Zebraliśmy 4291 zł. Bóg zapłać.

5. Biuro Credo które organizowało naszą pielgrzymkę do Włoch w lipcu, do której niestety nie doszło pragnie poinformować że pozostałe w rękach hotelarzy włoskich nasze przedpłaty w ilości 210 zł, zostaną zamienione w vouchery, ważne przez najbliższy rok. Jeśli w przyszłym roku nie będzie epidemii to planujemy w tym samym czasie w lipcu i w te same miejsca naszą parafialną pielgrzymkę.

6. Pod chórem jest prasa katolicka, są też na stoliku nowe kalendarze parafialne na przyszły rok, które przygotował ks. Radosław w cenie 10 zł. ofiary z kalendarzy można zostawić w koszyku obok gazet.

Refleksje

29 listopad 2020

  • Iść za Nim
    Czy nie jest tak, że patrząc w przeciwną stronę nie słyszymy albo nie chcemy słyszeć Jego: "Pójdźcie za Mną"
  • Czuwajcie!
    Trudno czuwać, gdy męczy nas zmęczenie, nuda lub brakuje właściwej motywacji, albo gdy nie widzi się sensu czuwania

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik
© 2020 Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle dekanat Jasło Wschód - diecezja Rzeszowska.