Drukuj
30 niedziela zwykła 25.10.2020r.

1. We środę uroczyste wspomnienie apostołów Szymona i Judy Tadeusza, patrona spraw trudnych i beznadziejnych.

2. Na ławkach znajdują się jeszcze kartki wypominkowe do wzięcia do domu.

3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Nie będzie mszy św. o godzinie 12:15, natomiast o godzinie 14 na nowym cmentarzu będzie msza św. i modlitwy za zmarłych.
Przed Uroczystością Wszystkich Świętych możemy skorzystać przez cały tydzień ze spowiedzi przed i podczas nabożeństwa różańcowego a w sobotę od godziny 16.
Z uwagi na I niedziele listopada w którą przypada Wszystkich Świętych oraz ze względu na ograniczoną ilość wiernych na mszach św. w listopadzie nie będzie zmiany tajemnic różańcowych.

4. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na misje. W ostatnia 3 niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 4784 zł. Bóg zapłać.

5. Od wczoraj weszły w związku z pandemią korona wirusa nowe obostrzenia. Do naszego kościoła na mszę św. może wejść 85 osób, natomiast na placu kościelnym może stać dużo więcej tylko pamiętajmy o odstępach i maseczkach.
Pomagajmy zwłaszcza starszym sąsiadom w robieniu zakupów i zainteresujmy się nimi abyśmy wszyscy mogli przetrwać ten trudny czas. W I piątek listopada z uwagi na pandemię nie odwiedzimy chorych w domach z Komunią św.

6. Pod chórem znajduje się niedzielna prasa katolicka a w zakrystii możemy nabyć nasz album 25 lecia parafii w cenie 30 zł.