Chrystus zmartwychwstał ! Prawdziwie zmartwychwstał ! ALLELUJA !
26 niedziela zwykła 27.09. 2020r.

1. Dziś jest obchodzony w świecie Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy jest to okazja do niesienia pomocy migrantom nie tylko pieniężnej ale i pomocy w zachowaniu wiary. Dziś po mszy św. kwesta do puszek Caritas na rzecz migrantów zwłaszcza w Grecji.

2. Przez najbliższy tydzień msze św. wieczorne w dni powszednie będziemy odprawiać jeszcze o godzinie 18.
Nabożeństwa wieczorne w dni powszednie o godzinie 17 będziemy odprawiać odprawiać 5 października.

3. We wtorek przypada Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, natomiast w piątek wspominamy świętych aniołów stróżów.

4. We czwartek rozpoczyna się październik, nabożeństwa różańcowe będą przed mszą św. wieczorną o godzinie 18. Zachęcamy dzieci , młodzież do przychodzenia na nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy również do odmawiania różańca w domach. We czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i za powołanych już do służby w Kościele.

5. W piątek spowiedź św. rano od godziny 6:30 a po południu od godziny 16:30. w piątek odwiedzimy chorych z Komunią św.

6. W sobotę ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godzinie 18 mszą św. serdecznie zapraszamy.
Do przygotowania figury Matki Bożej prosimy parafian z osiedla Szajnochy.

7. Jutro jak co roku Caritas zaprasza na wspólne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego przy naszym krzyżu misyjnym o godzinie 15.
To wspólne odmawianie koronki trwa już 13 lat zawsze w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki spowiednika św. s. Faustyny.

8. Składka z ostatniej 3 niedzieli miesiąca wyniosła 6011 zł. Bóg zapłać.

9. Pod chórem znajduje się niedzielna prasa katolicka.

Refleksje

23 maj 2022

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik