Chrystus zmartwychwstał ! Prawdziwie zmartwychwstał ! ALLELUJA !
22 niedziela zwykła 30. 08.2020r.

1. Od jutra w dni powszednie przywracamy msze św. o godzinie 7 rano.

2. Jutro przypada 40 rocznica podpisania porozumień gdańskich – Ogólnopolski Dzień Solidarności. Z tej racji w kościele św. Stanisława będzie uroczysta msza św. o godzinie 18 a następnie odsłonięcie tablicy poświęconej Solidarności.

3. We wtorek 1 września kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Msza św. o światło Ducha św. i potrzebne łaski dla szkoły podstawowej nr.12 o godzinie 9 a dla dzieci ze szkoły w Jareniówce o godzinie 18. Zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z parafii i dziękujemy za powołanych z naszej parafii.
W I piątek spowiadamy rano pół godziny przed mszą św. o godzinie 7 a po południu od godzinie 16:30.

5. W I sobotę kolejne nabożeństwo fatimskie od godziny 18. Prosimy o przygotowanie figury Matki Bożej Fatimskiej parafian z ul. Kaczorowy.

6. We środę powakacyjne spotkanie koła Caritas po mszy św. o godzinie 18, natomiast w tym tygodniu nie będzie spotkania Akcji Katolickiej z uwagi na ciągle trwająca epidemię.

7. Jak już wcześniej ogłaszaliśmy, w ramach 25 lecia parafii organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę. Wyjazd 12 września w sobotę o godzinie 1 w nocy a powrót przez Kraków z Sanktuarium Jana Pawła II wieczorem. Zapisy przyjmujemy w zakrystii po mszy św. Całkowity koszt 50 zł. przy zapisie wpłacamy 20 zł. Na pielgrzymkę zabieramy maseczki.

Refleksje

23 maj 2022

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik