Drukuj
12 niedziela zwykła 21.06.2020r.

1. We środę uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Msze św. dziękczynne zostaną odprawione dla dzieci ze szkoły w Jareniówce we czwartek 25 czerwca o g.18 , dla Szkoły Podstawowej nr. 12 w piątek o g.9. zapraszamy dzieci, nauczycieli oraz rodziców.

3. W przyszłą niedziele ostatnia grupa dzieci z klasy III będzie przeżywać I Komunię św.na mszy św. o g. 12:15

4. Jeszcze dzisiaj jest możliwość zapisania się na kandydata do sakramentu bierzmowania. Zapisu dokonujemy w zakrystii po każdej mszy św. spotkanie wszystkich kandydatów którzy przez ostatnie dwa tygodnie zapisywali się do sakramentu bierzmowania będzie jutro w poniedziałek po mszy św. o g.18. obecność obowiązkowa.

5. Informacja dla zapisanych na pielgrzymkę do Włoch. W ostatnim czasie biuro Credo organizator wyjazdu wysłało na konta uczestników po 510 zł. tyle udało się odzyskać na dzień dzisiejszy z zaliczki wpłacanej w ubiegłym roku , pozostałe 250 zł znajdą się na kontach gdy uda się je pozyskać w późniejszym terminie. Planowany wyjazd do Włoch odbędzie się za rok w lipcu z takim samym programem jak w tym roku.

6. Ekomax informuje że w dniu 1 lipca w Domu Ludowym w Jareniówce w g. od 10 do 16 będą rozdawane worki na odpady komunalne.

7. Przypominamy że w dalszym ciągu obowiązują w kościele podczas nabożeństw maseczki, prosimy o zwrócenie na to uwagi.

8. Pod chórem jest niedzielna prasa katolicka.