Drukuj
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 7.06.2020r.


1. We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. jak w niedziele. Popołudniowa msza św. z sakramentem bierzmowania będzie o g.16. natomiast na mszy św. o g.11 dzieci z klasy III z Jareniówki przeżyją I Komunię św. Spowiedź św. tych dzieci, ich rodzin oraz kandydatów do bierzmowania będzie we środę od g.16 do 17. We czwartek po mszy św. o g.12.15 będzie procesja do 4 ołtarzy w obrębie placu kościelnego. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków oraz do dzwonienia a młodzież lub dorosłych proszę o wzięcie feretronów. W oktawie Bożego Ciała codziennie będzie procesja po mszy św. o g.18 wokół kościoła. Niestety nie pójdziemy w przyszłą niedzielę z procesją na parafię, będzie tylko wieczorem po mszy św. o g.17..

2. W sobotę uroczystość św. Antoniego patrona naszego miasta, odpust w parafii OO Franciszkanów

3. W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii św. na mszy św. o g.11 dla jednej z klas III ze szkoły podstawowej nr.12 w Jaśle.

4. Przypominamy , że wczoraj odwołana została dyspensa ks. Biskupa odnośnie obowiązku uczestnictwa we mszy św.

5. Od dzisiaj przez najbliższe dwa tygodnie zapraszamy uczniów z klasy VII z naszej parafii aby zapisali się na kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania w przyszłym roku, zapisu dokonujemy w zakrystii po każdej mszy św. indywidualnie a nie przez rodziców.

6. Po skończonej mszy św. możemy nabyć niedzielna prasę katolicką, znajduje się na stoliku za ławkami.