"Spełniły się dni pięćdziesiątnicy"
Zmartwychwstał Pan ALLELUJA !
14 niedziela zwykla. 7.07.2019r.

1. We czwartek przypada uroczyste wspomnienie sw. Benedykta patrona Europy.

2. W przyszla niedziele w Swiatkowej Wielkiej bedzie Krempnianska Parada Historyczna. Informacje dla zainteresowanych na tablicy ogloszen.

3. Czwartego sierpnia wyruszy 42 piesza pielgrzymka z Rzeszowa na Jasna Góre. Haslem tegorocznej pielgrzymki sa slowa sw. Jana Pawla II "Musicie byc mocni" zapisy chetnych po mszy sw. w naszej parafii, albo w parafii sw. Stanislawa albo 28 lipca w niedziele w parafii farnej w Jasle, gdzie bedzie spotkanie przed pielgrzymka. Zachecamy do wziecia udzialu w pielgrzymce.

4. Parafia nasza organizuje trzydniowa pielgrzymke autokarowa na Pomorze Zachodnie i do Berlina w dniach 17, 18, 19 sierpnia / sobota, niedziela, poniedzialek.
W pierwszym dniu odwiedzimy Swiebodzin z najwyzsza figura Chrystusa w Polsce oraz Szczecin, w drugim dniu bedziemy w Berlinie a w trzecim dniu odwiedzimy Miedzyzdroje, Kamien Pomorski, Trzesacz.
Wyjazd bedzie o godzinie 23 w nocy z piatku na sobote a powrót okolo pólnocy w poniedzialek.
Calkowity koszt za autokar, przewodnika, 2 noclegi w Szczecinie i wyzywienie od obiadokolacji w sobote do obiadu w poniedzialek wynosi 500 zl.
Zapisy przyjmujemy w zakrystii po kazdej mszy sw. przy zapisie albo w ciagu najblizszego tygodnia wplacamy zaliczke 200 zl. pozostala sume w autokarze.

5. Po skonczonej mszy sw. mozemy nabyc niedzielna prase katolicka.

Refleksje

31 maj 2020

  • Wiara, nadzieja, miłość
    Spotkanie z tą Osobą, którą nazywamy Parakletem, Duchem Prawdy, Pocieszycielem – odbywa się jakby mimochodem...
  • Prawda o sobie
    Zbytnie skupianie się na prawdzie o innych, osłabia czujność na to, co najważniejsze, czyli prawdę o sobie

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik
© 2020 Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle dekanat Jasło Wschód - diecezja Rzeszowska.