12 niedziela zwykła. 23.06.2019r.


1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Dziś nie będzie mszy św. o godzinie 12:15 ale po mszy św. o godzinie 11 udamy się w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy, serdecznie zapraszamy.
Dzisiaj pamiętamy w modlitwach o naszych ojcach.

2. Rozpoczęły się wakacje, z tej racji od jutra do końca sierpnia nie będzie mszy św. w dni powszednie rano o godzinie 7 oprócz I piątków miesiąca, pozostaje codziennie msza św. o godzinie 18.

3. Jutro Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po mszy św. i procesji będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.

5. W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie ma postu. Siostry Wizytki zapraszają na uroczystości odpustowe o godzinie 17.

6. W sobotę przypada Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła, msze św. jak w święta zniesione o godzinie 7, 9 a po południu o godzinie 18. Składka z tej uroczystości przeznaczona jest jako świętopietrze na rzecz Stolicy Apostolskiej i Ojca św. Franciszka.

7. W ostatnia 3 niedzielę miesiąca zebrano 5210 zł Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

8. Po skończonej mszy św. możemy nabyć niedzielną prasę katolicka.

Refleksje

07 grudzień 2019

  • Litość Jezusa
    Idąc za Jezusem, uczymy się służby bliźnim, którzy potrzebują pomocy, zwłaszcza najuboższym, najsłabszym i najmniejszym.
  • Wiara i cuda
    Dobra nowina o królestwie wykracza poza kategorie ziemskiego myślenia i wartościowania.

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

Losowe zdjęcie

Brak grafik
© 2018 Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle dekanat Jasło Wschód - diecezja Rzeszowska.