Drukuj
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. 16.06.2019r.

1. W najbliższych dniach dzieci i młodzież kończą kolejny rok szkolny i katechetyczny.
Zapraszamy na mszę św, dziękczynną oraz o dobre wakacje dla szkoły podstawowej w Jareniówce we wtorek o godzinie 18, natomiast dla Zespołu szkół miejskich nr. 3 we środę o godzinie 9 oraz zespoły szkół nr3 chemik i budowlanka o godzinie 8,zapraszamy również nauczycieli i wychowawców.

2. We czwartek 20 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszej parafii będą o godzinie 8 i 9:30, a po południu o godzinie 17.
Przy jasielskiej farze o godzinie 10 będzie msza św z udziałem ks. Biskupa a po niej będzie procesja eucharystyczna do kościoła OO Franciszkanów gdzie ks. Biskup udzieli wszystkim błogosławieństwa. Na tę centralną procesję przyprowadźmy dzieci do dzwonienia i sypania kwiatków.
Po południu o godzinie 17 już procesji nie będzie.
Na mszę św. i procesje udamy się o godzinie 9:25.

3. We czwartek rozpoczyna się oktawa Bożego Ciała, codziennie po mszy św. o godzinie 18 będzie procesja wokół kapliczek. Mimo wakacji zapraszamy dziewczynki i chłopców do sypania kwiatków i dzwonienia, młodzież prosimy o wzięcie feretronów.

4. W przyszłą niedzielę w oktawie Bożego Ciała nie będzie mszy św. o godzinie 12:15 natomiast po mszy św. o godzinie 11 udamy się w naszej parafialnej procesji eucharystycznej do 4 ołtarzy.
O przygotowanie:
5. Dziękujemy za ofiary dzisiaj złożone w ramach 3 niedzieli na nasze parafialne inwestycje, Bóg zapłać.

6. Przypominamy o pielgrzymce nauczycieli do Częstochowy w dniu 2 lipca. Odjazd o godzinie 5 rano powrót ok. godziny 20. koszt 60 zł, zapisy przyjmujemy w zakrystii.

7. Po skończonej mszy św. możemy nabyć niedzielną prasę katolicką.