Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
Rok duszpasterski 2019 / 2021

Spowiedz adwentowa - 19 grudnia 2019

Spowiedź adwentowaSpowiedź adwentowa w naszym kościele będzie odbywać się w następującym porządku:

Czwartek 19 grudnia:

- od 9 do 12 (przerwa 30min od 10:30 )
 - po południu w godzinach od 15 do 17

Spowiedź św. z komunia dla chorych w domach będzie w piątek 20 grudnia od godziny 13.
Chorych zapisujemy w zakrystii.

Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi przed świętami w naszej parafii aby potem w ostatnich dniach nie stać w kolejkach w centralnych parafiach Jasła.

Spowiedź św. u OO Franciszkanów oraz farze będzie w sobotę.

Z uwagi na spowiedzi w dekanacie w tym tygodniu sprawy kancelaryjne załatwiamy bezpośrednio po mszy św. wieczornej.

Refleksje

15 sierpień 2020

• Spotykając się
    ...dzielić się wiarą w zaskakującej nas codzienności, bez zwlekania aż poczujemy się dość gotowi czy mocni.
  • Przymierze zawarte
    Spowiadamy się systematycznie, a i tak trudno to czasem przełknąć: to poczucie, że Bóg wychodzi naprzeciw właśnie naszej słabości.

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

© 2020 Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle dekanat Jasło Wschód - diecezja Rzeszowska.