BezKategorii

Chrystus Zmartwychwstał - ALLELUJA !

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ !!! ALLELUJA !!!
Chrystus Zmartwychwstał - Theofeel.pl

Dziś w najważniejszy dzień roku, świętując Zmartwychwstanie Chrystusa, życzymy wam:
by te wydarzenia wielkiej nocy były siłą do wzrostu wiary i miłości do Boga i ludzi,

by każdy dzień zaczynał i kończył się z Bogiem, i nigdy nie zabrakło wam dla Niego czasu,

by po przebudzeniu codziennie wyznawali że Jezus jest waszym jedynym Panem i Zbawcą, i w Jego Święte imię powierzali Bogu Ojcu cały wasz nadchodzący dzień,

by czynione dobro powracało w obfitości duchowych łask do każdego który je czyni,

by wasi bliscy zagubieni duchowo, odnajdywali drogę do Zmartwychwstałego Jezusa dzięki waszym dobrym uczynkom i świadectwu pokornej wiary,

by wiara w ten największy cud zmartwychwstania była w każdym z was co rok obchodzona z coraz większą gorliwością i nigdy nie stała się tylko nieprzydatnym dodatkiem do świątecznego koszyczka,

Niech Zmartwychwstały Pan błogosławi obficie, naszym rodzinom, naszej parafii i Ojczyźnie.

Radosnego Alleluja, Szczęść Boże!

Wizytacja i bierzmowanie - 2019

W III niedziele wielkoego postu 24 marca  2019 roku odwiedził naszą parafię Ks. Bp Edward który dokonał kanonicznej wizytacji oraz dnia następnego 25 marca 2019 o godzinie 17 udzielił młodzieży bierzmowania.
Bierzmowanie odbyło się .03 2019r.
Mszy św. przewodniczył Ks. Bp Edward Białogłowski
w koncelebrze:
Ks. Zbigniew Irzyka - dziekan
Ks. Tadeusz Gąsiorowskiego - proboszcza naszej parafii.

Grupę osób do przyjęcia sakramentu bierzmowania z parafii MB Częstochowskiej - przygotowywali Ks.Dominik Radoń oraz ks. Mariusz Wawrzynek
Zapraszamy do oglądania galeri z uroczystości.

Świadek Zmartwychwstania

• Amerykańscy naukowcy z Instytutu Badań Kosmicznych NASA po serii skomplikowanych badań Całunu wydali oświadczenie, w którym stwierdzają: „Dla nas, uczonych, możliwość sfałszowania odbicia na Całunie byłaby większym cudem aniżeli Zmartwychwstanie Chrystusa, oznaczałaby bowiem, że cała nauka XX wieku nie dorównuje umysłowi fałszerza z XV w., co chyba jest niedorzecznością”.
• Naukowcy dzisiaj oceniają, iż prawdopodobieństwo tego, że Całun nie pochodził od ciała Jezusa Chrystusa, wynosi na 1 do 10 miliardów !
• Całun nie został namalowany! Ilość barwnika odkryta na płótnie nie wystarczyła by nawet do namalowania jednej kropli krwi znajdującej się na Całunie !
• Wizerunek Jezusa Chrystusa na Całunie nie posiada periodyczności, czyli „kierunkowości”, „powtarzalności” jakichkolwiek ruchów narzędzia nakładającego barwnik (barwnik, którego oczywiście nie było..). Oznacza to, że nie mógł namalować go żaden artysta, gdyż nie można namalować obrazu bez użycia pędzla ani barwnika !
• Z odległości do 90 cm wizerunek Jezusa niknie. To również wyklucza namalowanie obrazu. Malarz nie mógłby malować w momencie, gdyby nie widział, a nie jest w stanie malować z odległości większej niż zasięg ręki !

Refleksje

Źródła nie znaleziono

Ościenne parafie

Szukaj na stronie

© 2018 Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle dekanat Jasło Wschód - diecezja Rzeszowska.