KSM - odbudowany

Drukuj

ksm   Kolejny rok formacyjny, kolejne wyzwania i cele, które nasz oddział będzie starał się sumiennie i jak najlepiej wypełniać.
Już od pierwszych spotkań nie trudno nie zauważyć pełno nowych, bardzo pozytywnych i satysfakcjonujących nas zmian. Co najważniejsze to przybyło sporo uczestników, co dało niesamowity POWER, aby uporządkować naszą salkę. Dekoratorami naszego wnętrza jesteśmy My sami, młodzi, kreatywni, zwariowani. Dlatego też nasz pokoik jest zróżnicowany i zaraz niezwykły. Kolejną zmianą, która pozwala nam nie tylko zmieniać nasze otoczenie zewnętrzne, ale zmieniać nasz wzrost duchowy i ubogacać spotkania to modlitwa brewiarzowa na samym początku spotkania.
Sport to zdrowie, dlatego co sobotę spotykamy się wspólnie z Oazą z naszej parafii na hali sportowej, gdzie spędzamy wspólnie czas integrując się poprzez gry zespołowe.
Jak widzisz nasze spotkania to nie tylko modlitwa, to również sport integracja z innymi, wspólne spędzanie czasu. Dyskoteki, zawody, seanse filmowe oraz rozmowy wieczorne, przy filiżance herbaty to wszystko u nas.

Zapraszamy wszystkich Młodych w każdy piątek Zaczynamy EUCHARYSTIĄ o godz. 17:00