Jasło Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
Rok duszpasterski 2019 / 2021

KSM - odbudowany

ksm   Kolejny rok formacyjny, kolejne wyzwania i cele, które nasz oddział będzie starał się sumiennie i jak najlepiej wypełniać.
Już od pierwszych spotkań nie trudno nie zauważyć pełno nowych, bardzo pozytywnych i satysfakcjonujących nas zmian. Co najważniejsze to przybyło sporo uczestników, co dało niesamowity POWER, aby uporządkować naszą salkę. Dekoratorami naszego wnętrza jesteśmy My sami, młodzi, kreatywni, zwariowani. Dlatego też nasz pokoik jest zróżnicowany i zaraz niezwykły. Kolejną zmianą, która pozwala nam nie tylko zmieniać nasze otoczenie zewnętrzne, ale zmieniać nasz wzrost duchowy i ubogacać spotkania to modlitwa brewiarzowa na samym początku spotkania.
Sport to zdrowie, dlatego co sobotę spotykamy się wspólnie z Oazą z naszej parafii na hali sportowej, gdzie spędzamy wspólnie czas integrując się poprzez gry zespołowe.
Jak widzisz nasze spotkania to nie tylko modlitwa, to również sport integracja z innymi, wspólne spędzanie czasu. Dyskoteki, zawody, seanse filmowe oraz rozmowy wieczorne, przy filiżance herbaty to wszystko u nas.

Zapraszamy wszystkich Młodych w każdy piątek Zaczynamy EUCHARYSTIĄ o godz. 17:00

Refleksje

07 lipiec 2020

  • Bóg żywy
    Słowa o cielcach, które muszą „w kawałki się rozlecieć”, są skierowane i do nas.
  • Jest nadzieja
    Bóg nie głosi nam prawdy po to, by nas zdenerwować.

Szukaj na stronie

© 2020 Oficjalna strona parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle dekanat Jasło Wschód - diecezja Rzeszowska.