Ogłoszenia parafialne
Podgląd

II NIEDZELA ZWYKŁA - OGŁOSZENIA PDF Drukuj Email

2 niedziela zwykła 25.06.2017 r.

 

1. Wczoraj rozpoczęły się wakacje.
Podczas wakacji od jutra nie będzie mszy św. w dni powszednie o godzinie 7 rano oprócz I piątku miesiąca lipca i sierpnia. Przez okres wakacji nie będzie mszy św. dla dzieci o godzinie 12:15.

 

2. We czwartek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, dzień modlitwy za Ojca Św. oraz taca z tego dnia tzw. "Świętopietrze" jest przeznaczona na cele Papieża.
Msze św. będą jak w święta zniesione przez państwo o godzinie7, 9 a po południu o godzinie 16:30 i 18.

 

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.
W sobotę ks. Kustosz z Tarnowca zaprasza na Ogólnopolska Pielgrzymkę Pokutna za grzechy przeciw życiu. Początek o godzinie 9.

 

4. W przyszłą niedzielę przypada Ogólnopolska pielgrzymka nauczycieli i wychowawców na Jasna Górę. Nauczyciele z naszej parafii mogą z niej skorzystać gdyż w niedzielę 2 lipca o godzinie 4 rano będzie wyjazd z przystanku obok I LO powrót ok. godziny 20, koszt 65 zł, zapisy są przyjmowane w zakrystii w parafii św. Stanisława. Dokładny program jest na tablicy ogłoszeń.

 

5. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią 3 niedzielę zebraliśmy 6935 zł. Bóg zapłać.

 

6. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Fatimy w miesiącu wrześniu będą mieć spotkanie z przewodnikiem 1 sierpnia po mszy św. o godzinie 18.

 

7. Po skończonej mszy św. możemy nabyć niedzielną prasę katolicka.

 

 


Ewangelia na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Wtorek 2017-06-27, 12. tydz. zwykły
    Mt 7,6.12-14
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie dawajcie psom tego co święte i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami i obróciwszy się, was nie poszarpały. Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie. Albowiem na tym polega Prawo i Prorocy. Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują”.

Ościenne parafie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Radio VIA - Posłuchaj

Radio VIA
(Odtwarzacz został zastąpiony na HTML5 i działa prawidłowo)
Lub kliknij logo radia (nowe okienko)
Lub wybierz odtwarzacz: